طراحی سایت ارزان

امروزه طراحی سایت به صورت رایگان و یا با هزینه کم جزء مسائل مهم متقاضیان سایت می باشد که از جهات مختلفی قصد طراحی سایت داشته و نیازمند کسب درآمد از آن می باشند.

بعضی به دنبال طراحی سایت ارزان و کم هزینه می باشند، گاهی طراحی سایت می تواند در کمتر از یک روز و یا کمتر از چند ساعت انجام شود، اما سوال مهم این است که آیا این وب سایت ارزان می تواند تمامی خدمات و امکانات مورد نیاز یک وب سایت موفق را داشته باشد؟ مسلماً طراحی چنین سایت ارزان قیمت و غیر حرفه ای، نمی تواند نیاز های متنوع مدیران سایت و کاربران متعدد آن را برآورده سازد.

 

امروزه بسیاری از افراد و شرکت ها برای پیشرفت در فعالیت تجاری و اقتصادی و کسب درآمد به داشتن سایت های اینترنتی روی آورده اند، ولی کسانی که می خواهند سایت شخصی خود را داشته باشند، برای ایجاد و طراحی آن نیازمندپرداخت هزینه های مختلف و اکثرا بالایی هستند.

طراحی سایت رایگان

مزایای طراحی سایت رایگان

از مزایای طراحی سایت رایگان می توان به سادگی کار با آن ، احتیاج به زمان کم در طراحی وب سایت ، هزینه ی پایین و طراحی سایت بر اساس قواعد سئو می باشد، این نوع سایت ها بر طبق استاندارد های طراحی سایت ایجاد میشوند پس نگرانی از کارکرد آنها درآینده بی مورد می باشد.

معایب طراحی سایت رایگان

سایت های رایگان محدودیت های زیادی داشته و امکان بروز رسای آن ها وجود ندارد، امکانات در اغلب آن ها محدود می باشد و اگر نیاز به یک ماژول یا برنامه خاص در سایت خود داشته باشید به صورت پولی بوده و نیازمند هزینه است.
علاوه بر آن اغلب شرکت های ارائه دهنده ی سایت های رایگان تبلیغات خود را بر روی سایت شما قرار می دهند که اصلا خوب نیست.
سایتی که شما دارید از لحاظ ظاهری شبیه به بسیاری از سایت ها خواهد بود و اختصاصی شما نمی باشد.
اکثر این سایت های رایگان حالت وبلاگ دارند تا یک وب سایت ، به نحوی که یک ساب دومین از سایت اصلی را برای مشتریان خود به جای یک سایت کامل ارائه می دهند که در این حالت نیز فعالیت های شما بیشتر به نفع صاحبان سایت اصلی است تا خود شما!
از آنجایی که امکان تغییرات زیاد و در این نوع سایت ها وجود ندارد لذا در آینده اگر قصد گسترش کسب و کار خود را دارید،طراحی سایت رایگان توصیه نمی شود.

 

آیا طراحی سایت رایگان واقعا هزینه ای ندارد؟

جواب منفی است، زیرا اغلب شرکت های ارائه دهنده ی این نوع سایت ها بیشتر برای تبلیغات این عنوان را انتخاب می کنند و یا به مدت محدود این سرویس را ارئه می دهند که پس از گذشت زمان معینی تمدید آن را پولی کرده، و کسانی که زحمت زیادی برای سایت خود کشیده اند مجبور به تمدید و پرداخت هزینه های اکثرا زیادی در این قسمت از کار می شوند. و اگر حتی شرکت طراحی سایتی وجود داشته باشد که این کار را به صورت رایگان انجام دهد ، هزینه ی هاست و دومین بر عهده ی مشتری خواهد بود.

به جهت مشاهده پیشنهادات ما برای طراحی سایت ارزان به شما پیشنهاد میکنیم با شماره ۰۹۱۱۲۳۲۰۸۶۴ تماس بگیرید .

دیدگاه خود را بیان کنید