طراحی سایت حرفه ای

طراحی وب سایت جزو مواردی است که اگر به صورت تخصصی اجرا نشود نمی توان انتظار داشت سایت ما در مراحل بعدی با موفقیت به فعالیت خود ادامه دهد.

هر روزه رقابت بین سایت های مختلف بیشتر می شود و خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند متنوع تر و کامل تر می گردد. در این میان تنها وب سایت هایی قادر خواهند بود در مسیر خود موفق باشند که به عنوان یک سایت حرفه ای طراحی و مدیریت گردند.

ویژگی های وب سایت حرفه ای

• هنگام گوگل کردن در بالای نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود.
• سرعت از دیگرویژگیهای سایتهای حرفه ای است.سایت حرفه ای به سرعت در کامپیوتر بازدیدکننده به نمایش درمی آید.
• جلوه های گرافیکی جذاب و قالب زیبا و قابل قبولی در طراحی هر سایت حرفه ای وجود دارد.
• مشکل لود شدن درسایت های حرفه ای وجود نداشته و گشت و گذار (Navigation) در سایت به سهولت و سرعت انجام شود.
سایت حرفه ای در وضوح های مختلف صفحه نمایش، در مرورگرهای مختلف و … به صورت صحیح نمایش داده می شود و دراصطلاح رسپانسیو است.
• اکثر صفحات سایت در موتورهای جستجو دریافت می شوند.
• سایت حرفه ای در ازای ارائه خدمات به کاربر، کمترین مزاحمت را برای بازدید کننده ایجاد کند.(مثل درخواست ثبت نام قبل از ارائه درخواست کاربر)
• آدرس این سایت ها به راحتی قابل دسترس می باشد.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای بر اساس نیازها معنا و مفهوم پیدا میکند. یکی از مهمترین خصوصیتی که سایت حرفه ای می تواند داشته باشد این است که منطبق با نیازهای مشتری طراحی شود و بتواند بهتر از وب سایت های رقبا پاسخگوی نیازهای مخاطبین باشد.رعایت کردن  استاندارها و تکنیک های سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت از واجبات یک سایت حرفه ای است. تمام ویژگی هایی که برای یک وب سایت حرفه ای ذکر شد به افزیش نرخ تبدیل سایت شما کمک شایانی می کند. منظور از نرخ تبدیل همان نسبت تعداد بازدید کنندگان شما به خریداران شما است و هر چه نرخ تبدیل به یک نزدیک تر شود شما فروش بهتری را خواهید داشت.

بنابراین یک طراح سایت حرفه ای باید تمام شرایط ذکر شده و سایر ویژگی ها مانند بهینه سازی سایت و سئو , سرعت لود شدن سایت، امنیت و همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمان سایت را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کند  و همچنین برای بهتر نتیجه گرفتن سایت شما بهترین نظرات را ارائه دهد.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید