طراحی اپلیکیشن موبایل

با گسترش دستگاههای موبایل هوشمند،رفتار استفاده کنندگان اینترنت دچار تغییر بسیاری شده و استفاده آنها از موبایل و تبلت برای دسترسی به اینترنت افزایش یافته است.به همین دلیل بسیاری از صاحبان کسب و کار که تجربه حضور در بازارهای آنلاین را دارند،خواستار پیشی گرفتن از رقبای خود از طریق اپ های موبایلی بوده و سعی در جذب هرچه بیشتر بازدیدکنندگان از این طریق دارند.

دراین میان سایت های واکنش گرا(رسپانسیو)نیز اهمیتشان دوچندان شده اما آمارها نشان میدهد ۸۰درصد افراد از طریق اپلیکشن های و نرم افزارهای اختصاصی موبایل به اینترنت دسترسی داشته اند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از تکنولوژی های نوظهور بوده و باعث افزایش خدمت رسانی به مشتریان و پیشروی درمیان رقبا میشود.زیرا دیده شدن بین تعدادی اپلیکیشن و برنامه موبایل بسیار راحت تر از پیدا شدن در میان میلیونها صفحه وب است.

شما میتوانید با ساخت یک اپلیکیشن گوشی خدمات خود را به سرعت و با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهید و همینطور اعتماد و وفاداری آنها را بدست آورید.

-دلایل اهمیت اپلیکیشن های موبایل

*دیده شدن در میان رقبا و پیشی گرفتن از آنها

*دسترسی آسان کاربران به خدمات و کالاهای شما

*حضور داشتن و دیده شدن در فضای خصوصی مشتریان

*توانایی قرار دادن اطلاعیه های گوناگون در نرم افزار

*امکان قرار داده شدن بخش خرید و فروش و پرداخت آنلاین در طراحی اپ و راحتی هرچه بیشتر مشتری

*معرفی و مطرح شدن برند شما

 

استفاده از موبایلهای هوشمند همه روزه افزایش می یابد و حضور همیشگی در کنار کاربرانشان دارند و در طول روز با آنها هستند.قرارگرفتن در این فضای شخصی و همیشگی برای تجارت امروز اهمیت بالایی دارد و میتواند به شما در کسب و کارتان کمک زیادی کند.درحال حاضر از هر دو ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار روبه افزایش است.با طراحی اپلیکیشن و شناخت این بازار میتوانید بسیار سریعتر به هدف خود برسید.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از تگ های روبرو در نظر خود استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>