طراحی اپلیکیشن موبایل

با گسترش دستگاههای موبایل هوشمند،رفتار استفاده کنندگان اینترنت دچار تغییر بسیاری شده و استفاده آنها از موبایل و تبلت برای دسترسی به اینترنت افزایش یافته است.به همین دلیل بسیاری از صاحبان کسب و کار که تجربه حضور در بازارهای آنلاین را دارند،خواستار پیشی گرفتن از رقبای خود از طریق اپ های موبایلی بوده و سعی در جذب هرچه بیشتر بازدیدکنندگان از این طریق دارند.

دراین میان سایت های واکنش گرا(رسپانسیو)نیز اهمیتشان دوچندان شده اما آمارها نشان میدهد ۸۰درصد افراد از طریق اپلیکشن های و نرم افزارهای اختصاصی موبایل به اینترنت دسترسی داشته اند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از تکنولوژی های نوظهور بوده و باعث افزایش خدمت رسانی به مشتریان و پیشروی درمیان رقبا میشود.زیرا دیده شدن بین تعدادی اپلیکیشن و برنامه موبایل بسیار راحت تر از پیدا شدن در میان میلیونها صفحه وب است.

شما میتوانید با ساخت یک اپلیکیشن گوشی خدمات خود را به سرعت و با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهید و همینطور اعتماد و وفاداری آنها را بدست آورید.

-دلایل اهمیت اپلیکیشن های موبایل

*دیده شدن در میان رقبا و پیشی گرفتن از آنها

*دسترسی آسان کاربران به خدمات و کالاهای شما

*حضور داشتن و دیده شدن در فضای خصوصی مشتریان

*توانایی قرار دادن اطلاعیه های گوناگون در نرم افزار

*امکان قرار داده شدن بخش خرید و فروش و پرداخت آنلاین در طراحی اپ و راحتی هرچه بیشتر مشتری

*معرفی و مطرح شدن برند شما

 

استفاده از موبایلهای هوشمند همه روزه افزایش می یابد و حضور همیشگی در کنار کاربرانشان دارند و در طول روز با آنها هستند.قرارگرفتن در این فضای شخصی و همیشگی برای تجارت امروز اهمیت بالایی دارد و میتواند به شما در کسب و کارتان کمک زیادی کند.درحال حاضر از هر دو ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار روبه افزایش است.با طراحی اپلیکیشن و شناخت این بازار میتوانید بسیار سریعتر به هدف خود برسید.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید