طراحی سایت ورزشی

ورزش از موضوعات پرطرفدار در جامعه است و وب سایت های ورزشی از پربازدیدترین وب سایت ها هستند و صاحبان تیم ورزشی علاقه مندند که رخدادها و اخبار تیم خود را به هواداران خود برسانند و با آنها در ارتباط باشند.بنابراین طراحی وب سایت های ورزشی یکی از ضرورت های ورزش امروز است.

با طراحی سایت ورزشی،می توانید محصولات مرتبط با ورزش را به صورت آنلاین بفروشید و به نوعی وب سایت فروشگاهی ورزشی داشته و کسب وکار خود را گسترش دهید.

وب سایت های ورزشی جهت انجام نظرسنجی از افراد در موضوعات مختلف ،اطلاع رسانی درمورد مسابقات و زمان و نحوه ی برگزاری آنها و همچنین خبرهایی در ارتباط با ورزشکاران و انجام مسابقات جهت پیش بینی نتایج نهایی طراحی و ساخته میشود.

چیزی که باید به آن توجه داشت،ابتدا معرفی کامل ورزشی است که قرار است در آن زمینه فعالیت اینترنتی داشته باشیم.مثلا اگر قرار است درمورد ورزش تنیس وب سایتی

طراحی سایت ورزشی

طراحی کنیم،باید ابتدا تمام مشخصات و قوانین آن ورزش را نگارش کرده و تاریخچه و بسیاری از اطلاعات دیگر را در اختیار مخاطبین قرار دهیم و سپس به معرفی فعالیت خود در آن ورزش بپردازیم.

نکته ی بعدی که باید درنظر داشته باشیم بخش اخبار سایت است.می بایست با به روز بودن در اخبار و با قرار دادن اطلاعات جذاب ،توجه مخاطبان ورزشی را جذب کنیم.

کار دیگری که میتوان انجام داد ایجاد بخش نتایج زنده مسابقات ورزشی است که میتواند مخاطبان ورزشی را به شما جذب کند.

ویژگی های یک سایت ورزشی

-ماژول خبرنامه و ارسال کردن ایمیل برای کاربرانی که در وب سایت ثبت نام کردند.
-قرار دادن امکان ایجاد کردن صفحات سایت بصورت نامحدود و گذاشتن محتوا در صفحات.
-امکان ثبت نظر برای کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت.
-گالری ویدیو و تصاویر در سایت .
-قرار دادن امکان سفارش تبلیغات به شکل بنر و متن.
-امکان درج اطلاعیه هایی به صورت ویژه مخصوص اعضای ویژه باشگاه شما.
-گذاشتن فرم ارتباط با ما برای مشتریان.
-امکان ثبت کلمات کلیدی در صفحات وب سایت مورد نظر.
-نقشه ی سایت.
-نمایش آمار بازدیدکنندگان سایت.

 

دیدگاه خود را بیان کنید