طراحی سایت موزیک

افراد در تمام رده های سنی مختلف علاقمند به موسیقی می باشند و به دنبال جامع ترین و کاملترین سایت برای دانلود آهنگ ها و آلبوم ها هستند.یکی از کاربردیترین امکانات ارتباطی میان موسیقی و دوست داران آن وب سایت موزیک و موسیقی است.

درحال حاضر علاوه بر عرضه فیزیکی موزیک ها و آلبوم های قانونی خوانندگان مطرح کشور، معمولا موسیقی ها چه به صورت رایگان و چه خرید قانونی از طریق اینترنت ارائه می شوند.چرا که این کار بسیاری از هزینه ها را برای تولید کنندگان کاهش داده و مصرف کنندگان نیز می توانند به سادگی اقدام به تهیه آن ها نمایند.

شاید برای شما جالب باشد که بعد از سایت های مطرح خبری، پر بازدیدترین و پرطرفدارترین وب سایت ها ، وب سایت های دانلود فیلم و موزیک می باشند.

طراحی وب سایت موزیک

 

یک هنرمند با طراحی سایت موزیک، خیلی ساده و راحت می تواند از طریق اینترنت به انتشار آثار هنری خود بپردازد و از طریق آن تعداد مخاطبان خود و طرفداران خود را، در هر قسمت از جهان افزایش دهد؛ زیرا در دنیای اینترنت دیگر محدودیت هایی از نظر محدودیت جغرفیایی و البته محدودیت های زمانی وجود ندارد.

همچنین یک موزیسین و موسیقی دان می تواند با ایجاد طراحی سایت موزیک و فروش مستقیم آثار خود از طریق وب سایت موزیک و موسیقی خود، از کپی شدن آثارش، تا حد زیادی جلوگیری نماید؛ همچنین می تواند آثار موسیقی خود را بدون واسطه به فروش برساند! حتی تک آهنگ های انتشار یافته ی خود، که این امر باعث افزایش درآمد یک هنرمند خواهد شد.

یک وب سایت موزیک باید دارای این قابلیت باشد که بسیار ساده و بدون پیچیدگی به روز رسانی شود زیرا حجم تصاویر و فایل های صوتی این وب سایت بالاست و این موضوع نباید باعث کلافگی و خستگی ادمین و مدیر وب سایت شود.

عموما در وب سایت های موزیک و ویدئو میتوان برای جذب کاربران بیشتر چنین سرویس هایی را ارائه داد که عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب  ارائه حساب کاربری ویژه برای افرادی که هر ماه آبونمان خود را پرداخت مینمایند مانند دانلود نامحدود و دیدن بخشهایی از وب سایت که برای دیگران میسر نمیباشد.
  • طراحی صفحه وب  فروش فیلم و موزیک و زیرنویس و انواع پکیج ها
  • طراحی صفحه وب  نمایش محصولات منتخب و ارائه سرویس رای گیری برای آنها
  • طراحی صفحه وب  امتیاز دهی و درج و مدیریت نظرات کاربران برای هر محصول

دیدگاه خود را بیان کنید