طراحی سایت خبری

تعرفه و قیمت های طراحی وب سایت

قیمت های فروشگاه اینترنتی

تعرفه و قیمت های اپلیکیشن موبایل و اپلیکیشن اندروید

بررسی آمارها نشان میدهد که سایت های خبری و اطلاع رسانی از پربازدیدترین سایت های کشور ما هستند و دسترسی به اخیار به روز و جدید در زمینه های مختلف برای بسیاری از افراد مهم می باشدو برخی افراد، تجارت و تمامی مراودات کاریشان نیازمند اطلاع داشتن از اخبار به روز در زمینه خودشان می باشد و اینجاست که اهمیت سایتهای خبری مشخص شده و میتوان با طراحی سایت خبرگزاری حرفه ای در زمینه های مختلف جایگاه تاثیرگذای در بین مخاطبان پیداکرد.

با توجه به افزایش تعداد کاربران اینترنت در ایران و تولید لحظه ای خبر در جهان و به دنبال آن،عطش مخاطبان برای دریافت سریع اخبار،میتوانید با طراحی سایت خبری و ارائه اخبار و اطلاعات صحیح و بدون غرض مخاطبان زیادی را جذب کنید.

طراحی سایت خبری

یکی از دلایل استفاده از روزنامه ها کاغذی بودن و قابلیت مطالعه آنها در کنار دسته بندی اخبار با توجه به موضوعات آن ها در صفحات مختلف و همچنین خلاصه بودن هر خبر می باشد.اما در عصر حاضر اخبار می توانند خیلی سریع تر منتقل شوند. با ظهور و گسترش دستگاه های ارتباطی مانند تلفن ، این امر میسر است تا در لحظه وقوع خبر ، خبر تا کیلومتر ها آن طرف تر نیز انتشار یابد. اما شاید بتوان تنها یکی ابزار های در دست بشر را نام برد که توانسته است در این حوزه با رزونامه ها رقابت کند.

مخاطب اینترنتی ترجیح می دهد که خبر را در لحظه دریافت کند و این موضوع باعث می شود که کاربران تمایل خاصی به سایت های خبری داشته باشند. امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی موبایلی مانند تلگرام، اهمیت طراحی سایت های مناسب خبری بیش از پیش شده است، همانطور که می دانید داشتن یک سایت خبری به تنهایی کافی نیست و می بایست نکات مرتبط با سئو و تجربه کاربری به صورت کامل در آن رعایت شوند تا نتیجه مناسب حاصل گردد. ما با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربردپذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های خبری، میتوانیم امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران سایت های خبری قرار دهیم.

معمولا طراحی سایت خبری متواند شامل موارد زیر باشند که عبارتند از:

طراحی سایت خبری بخشی اختصاصی برای قرار گیری گالری تصاویر و ویدئوهای مربوط به اخبار مختلف
طراحی سایت خبری بخشی برای ارائه محتواهای خبری به صورت چند زبانه مثلا انگلیسی و عربی
طراحی سایت خبری بخشی برای به اشتراک گذاشتن اخبار از طریق شبکه های اجتماعی مختلف مثل تلگرام و اینستاگرام
طراحی سایت خبری بخشی برای پیگیری مهمترین اخبار روز در بخش های ویژه

دیدگاه خود را بیان کنید